Šių metų stovyklos tema “Dovydo valdymas: išbandymai ir pergalės”. Tai antra dalis istorijos apie garsų Izraelio karalių Dovydą. Mūsų tikslas – puoselėti krikščioniškas vertybes, skelbti išgelbėjimo Evangelijos žinią, skatinti vaikų tarpusavio bendravimą.

Stovyklą organizuojame mes visi kartu – Jūs, jai aukodami reikiamą išlaikymo sumą bei palaikydami malda, savanoriai vadovai – savo laiką ir žinias. Dvasinis stovyklos vadovas – kunigas Romas Pukys. Stovyklos direktorius – Kelmės evangelikų liuteronų parapijos pirmininkas Donatas Zavadskis.

Stovykla vyks birželio mėn. 14 – 17 dienomis, Mateikių kaime (Kelmės raj.) esančioje kaimo turizmo sodyboje. Stovyklos atidarymo pamaldos numatomos 14 d. 12 val. Registracija prasidės nuo 10 val.

Tai turistinio pobūdžio stovykla. Vaikai turės galimybę naktį miegoti palapinėse, lauke ant laužo gamintis maistą, dalyvauti žygiuose. Reikalui esant, bus galimybė miegoti patalpose. Be to, šiais metais stovykla yra ir tarptautinė, nes visą stovyklos veiklą organizuoti padės bei joje dalyvaus svečiai iš Olandijos. Taigi vaikai turės galimybę praturtinti savo anglų kalbos žinias be įgūdžius.

Laukiame atvykstant apie 40 vaikų – stovyklautojų nuo 7 iki 13 metų, kuriuos numatoma suskirstyti į nedideles grupeles po 5 – 7 vaikus, pagal amžių. Laukiami visi vaikai, nesvarbu kokiai krikščioniškai bendruomenei priklauso jų šeimos.

Stovyklos išlaikymo suma vienam stovyklautojui – 50 Eurų. Į išlaidas įskaičiuotas vaikų maitinimas, stovyklavietės nuoma, organizacinės stovyklos išlaidos, priemonių užsiėmimams įsigijimas. Visa suaukota suma skiriama tik stovyklos reikmėms. Stovyklos organizatoriai ir savanoriai negauna jokio materialaus atlygio. Didžiausias atlygis – Jūsų džiaugsmas!

Atvykdamas į stovyklą vaikas privalo turėti: medicininę pažymą iš gydytojo, leidžiančią vaikui dalyvauti stovykloje(tinka galiojančios medicininės pažymos, skirtos mokyklai, kopija); higienos reikmenis; vaistus nuo savo ligų; priemones nuo uodų ir kitokių vabalų; rankšluosčius; puodelį, gilią lėkštę ir šaukštą (galima ir šakutę); kepurę nuo saulės; visa tai, ko reikia nakvynei palapinėje: spec. kilimėlis arba pripučiamas čiužinys, miegmaišis, apsauga nuo lietaus, žibintuvėlis ir pan.; rūbus bei avalynę – šiltam, vėsiam, lietingam orui, maudynėms, sportui (žaidimai lauke, žygis), pravartu turėti guminius batus; Bibliją.

Dėl mobiliųjų telefonų. Brangius daiktus, mobilų telefoną, planšetę ar pan. primygtinai rekomenduojame palikti namuose! Tai daroma saugumo sumetimais bei norint, kad vaikai laiką stovykloje praleistų kuo turiningiau. Su vaikais galėsite bendrauti bet kuriuo paros metu, per vadovų mobiliuosius telefonus.

Nesidėti į stovyklą maisto! Taip apsaugosime savo vaikų sveikatą. Vaikai stovykloje bus maitinami šviežiu, šiltu maistu.

Daugiau informacijos galite gauti:

Donatas Zavadskis, el. paštas: liuteronai@gmail.com , tel. 861147402

Asta Pukienė, el. paštas: pukienea@gmail.com , tel. 868563974.