Turistinė krikščioniška vaikų stovykla „Jo planas man“ 2019

„Mes atvykome į miestą, kuriam visai neseniai buvo suteiktas miesto statusas. Siekiant gauti garbingą „Metų jauno miesto“ vardą, būtina užtikrinti pilnavertį visų mieste esančių struktūrų darbą… Tokiu tikslu į mūsų miestą buvo pasiųsti jauni, žingeidūs gelbėtojai iš kurių ir bus suformuotos gelbėjimo tarnybos praktikos atlikimui… jūsų laukia neįtikėtini išbandymai ir nuotykiai. Ar sugebėsite įveikti kliūtis ir sunkumus, ateiti į pagalbą tiems, kuriems reikia išgelbėjimo? Mums visiems prireiks drąsos, tvirtybės, žinių ir, žinoma, ištikimos, patikimos komandos. Nebijokite, kartu mes viską galime įveikti“. Taip skelbia šių metų stovyklos programos „Gelbėtojai“ legenda.

Žaidimai, diskusijos, Biblijos pamokos, bendravimas prie laužo, viktorinos ir veikla būreliuose nukreipti į pagrindinį mūsų tikslą – puoselėti krikščioniškas vertybes, skelbti Evangelijos žinią, skatinti vaikų ir suaugusių tarpusavio bendravimą, brandinti socialinius įgūdžius, skatinti vaikų saviraišką.

Stovyklą organizuojame mes visi kartu – Jūs, aukodami reikiamą išlaikymo sumą bei palaikydami malda, savanoriai vadovai – savo laiką ir žinias. Dvasinis stovyklos vadovas – Šiaulių evangelikų liuteronų parapijos kunigas Romas Pukys, stovyklos direktorius – Kelmės ev. liuteronų parapijos pirmininkas Donatas Zavadskis.

Stovykla vyks liepos 2 d.liepos 6 d., Tytuvėnuose (Kelmės raj.), kaimo turizmo sodyboje „Nendrė“. Stovyklos atidarymo dieną:

 • 10:30 val. Stovyklos registracijos pradžia;
 • 11:00 val. Stovyklos susipažinimo žaidimai;
 • 13:00 val. Stovyklos atidarymo pamaldos.

Tai turistinio pobūdžio stovykla su galimybe naktį miegoti palapinėse, lauke ant laužo gamintis maistą, dalyvauti žygiuose. Galima rinktis ir nakvynę patalpose. Stovykla yra tarptautinė, nes visą stovyklos veiklą organizuoti padeda, stovyklą remia ir joje dalyvauja savanoriai iš Olandijos. Taigi yra proga praturtinti savo anglų kalbos žinias be įgūdžius.

Laukiame atvykstant iki 50 vaikų – stovyklautojų nuo 7 iki 13 metų, kuriuos numatoma suskirstyti į nedideles grupeles po 5 – 7 vaikus, pagal amžių.  Laukiami visi vaikai, nesvarbu kokiai krikščioniškai bendruomenei priklauso (arba ne) jų šeimos ar globėjai.

Pageidautina auka stovyklai – 50 Eurų vienam stovyklautojui. Į išlaidas įskaičiuotas vaikų maitinimas, stovyklavietės nuoma, organizacinės stovyklos išlaidos, priemonių įsigijimas.  Surinktos lėšos skiriamos tik stovyklos reikmėms. Stovyklos organizatoriai ir savanoriai materialaus atlygio negauna. Didžiausias atlygis – Jūsų džiaugsmas!

Atvykdamas į stovyklą vaikas privalo turėti: medicininę pažymą iš gydytojo, leidžiančią vaikui dalyvauti stovykloje; Bibliją; higienos reikmenis, rankšluosčius; vaistus nuo savo ligų; priemones nuo uodų ir kitokių vabalų; galvos apdangalą nuo saulės; rūbus bei avalynę – šiltam, vėsiam, lietingam orui, maudynėms, sportui (žaidimai lauke, žygis); pravartu turėti guminius batus; visa tai, ko reikia nakvynei palapinėje (jei vaikas renkasi miegojimą palapinėje): spec. kilimėlis arba pripučiamas čiužinys, miegmaišis, apsauga nuo lietaus, žibintuvėlis ir t. t. arba patalpose (norint, galima turėti savo patalynės komplektą, miegmaišį).

Brangius daiktus, mobilų telefoną, planšetę ar pan. primygtinai rekomenduojame palikti namuose! Tai daroma saugumo sumetimais bei norint, kad vaikai laiką stovykloje praleistų kuo turiningiau. Už šiuos daiktus stovyklos organizatoriai neatsako. Su vaikais galėsite bendrauti bet kuriuo paros metu, per vadovų mob. telefonus.

Nesidėti į stovyklą maisto! Taip apsaugosime savo vaikų sveikatą. Vaikai stovykloje bus maitinami šviežiu, šiltu maistu.

Daugiau informacijos galite gauti: 
Donatas Zavadskis, el. paštas: liuteronai@gmail.com , tel. 861147402
Asta Pukienė, el. paštas: pukienea@gmail.com , tel. 868563974.

Taip pat, svetainėje www.sventas.lt

SAUGOS IR SVEIKATOS INSTRUKCIJA

 1. Laikytis stovyklos vidaus tvarkos taisyklių (tvarkymasis, higiena).
 2. Nesikeikti ir nesimušti.
 3. Saugoti aplinką, nedaryti žalos gamtai.
 4. Griežtai laikytis vadovo nurodymų ir saugos reikalavimų.
 5. Dėvėti kepuraitę ar kitą galvos apdangalą nuo saulės.
 6. Laikytis maudymosi taisyklių: be vadovo leidimo neiti į vandenį, maudytis tik tam skirtoje vietoje. Draudžiama nardyti!
 7. Draudžiama atsiskirti nuo grupės be vadovo žinios.
 8. Nerūkyti, nenaudoti alkoholinių gėrimų.
 9. Savarankiškai, be vadovo (ar medicinos darbuotojo) žinios nenaudoti medikamentų.
 10. Nelaimės atveju informuoti vadovus.
 11. Neliesti elektros įrenginių.
 12. Nešiukšlinti, atliekas mesti į šiukšliadėžes.

Grupių vadovai atsako už stovyklautojų saugą.

REGISTRACIJA

Siekiant žinoti tikslų stovyklos narių skaičių, tėvelių prašome užpildyti žemiau pateiktą formą. 

Taip pat, prieš atliekant registraciją, prašome susipažinti su Asmens duomenų apsaugos taisyklėmis.

Užpildžius formą, parsisiųskite stovyklos bei duomenų apsaugos anketas (nuorodos žemiau). Užpildytas anketas su parašais, sveikatos pažymą ir paaukojimus galima atsivežti tiesiai į stovyklą arba siųsti el. paštu pukienea@gmail.com (jei yra galimybė nukopijuoti pasirašytus dokumentus). Jūsų patogumui, galima atsisiųsti ir stovyklos atmintinę 🙂

 

KAIP ATVYKTI

Stovykla vyks kaimo turizmo sodyboje „Nendrė“. Stovyklavietės vieta Google žemėlapyje:

Iki susitikimo stovykloje!